پله استیل در شهرک غرب

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از قدیمی ترین راه های ارتباطی میان طبقات مختلف ساختمانی پله ها هستند که بی شک امروزه از بیشترین طرح و مدل ساختاری در بازارهای داخلی و خارجی کشورمان برخوردارند یکی از مهمترین و محبوب ترین آنان پله های ساخته شده از جنس استیل می باشند. امروزه استفاده از پله های استیل در هر سازه مسکونی و غیر مسکونی تبدیل به یک اصل اساسی شده است؛ زیرا این جنس از پله ها ضمن بهره مندی از کیفیت و ساختار مستحکم خود از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار هستند و به همین خاطر هم است که ما در این مطلب از استیل نصر می خواهیم شما را با پله استیل در شهرک غرب تهران بیش از قبل آشنا نماییم.

پله استیل در شهرک غرب

پله بطور کلی سازه ای است که که سبب ایجاد ارتباط میان دو سطح در دو ارتفاع مختلف می شود. امروزه نقش پله ها در ساختمان های اداری، تجاری و همچنین مسکونی با توجه به اهمیت زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان ها بسیار مهم تر از پیش شده است. در بازار ایران می توان با انواع مختلفی از پله های چوبی، شیشه ای، سنگی، یتنی و غیره مواجه شد که بی تعارف باید بگوییم هر کدام از آن ها دارای ویژگی ها و مزایای قابل توجهی هستند اما اگر حقیقتش را بخواهید، در بازار کنونی کشورمان این پله های استیل هستند که از محبوبیت و فروش به مراتب بالاتری برخوردارند.

پله استیل در تهران از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد. می توان به سادگی و تنها با کمی خلاقیت و آمیخته کردن متریال هایی همچون: چوب و شیشه به آن ها سبب ایجاد پله های نوینی شد که قطعا جذابیت محل زندگی و یا محیط کاری شما را دو چندان خواهد ساخت.

لازم به ذکر است که کمی هم در خصوص نحوه اتصال پله ها به نرده کناری و همچنین قطعات جانبی آن ها بدانید که معمولا به دو صورت پیچ و مُهره ای و یا بصورت جوشکاری این اتصال مستحکم انجام می پذیرد. یادتان باشد طبق استانداردهای روز دنیا پله های مدنظر شما بایستی دارای شرایط زیر می باشند که عبارتند از:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر
پله های ستیل در شهرک غرب

پله های ستیل در شهرک غرب

قیمت پله Steel در شهرک غرب

قیمت پله استیل در شهرک غرب به نسبت دیگر نقاط تهران با توجه به وضعیت اقتصادی بهتر این منطقه از پایتخت کمی با مبلغ بیشتری همراه است که البته استیل نصر در این خصوص نیز تمام تلاش و همت خود را به کار بسته است تا شما خوبان بتوانید با مناسب ترین قیمت ممکنه موفق به خرید پله استیل مورد نظرتان در طرح و متراژ مدنظرتان شوید. با این حال بد نیست بدانید که قیمت پله های ساخته شده با فلز استیل بسته به مواردی دارد که از مهمترین آن ها می توان به:

  • کیفیت آلیاژ استیل مصرفی
  • مدل انتخابی از سوی مشتری
  • متراژ کف پله
  • نوع نصب و هزینه آن

اشاره داشت.

برای سفارش و خرید این نوع از پله های ایمن و جذاب می توانید با تیم کارشناسی استیل نصر همراه شوید و تمام سوالات و ابهامات بوجود آمده در ذهن خود برای این جنس از پله ها را پرسیده و نهایتا انتخاب کنید که بهتر است برای سازه در حال ساخت یا ساخته شده خود از چه پله هایی استفاده نمایید.