پله استیل در فردیس

5/5 - (1 امتیاز)

خوشبختانه یکی از مراکز پر فروش محصولات استیل، فردیس کرج است و به همین خاطر نیز ما برآن شده ایم تا کمی در خصوص پله استیل در فردیس که یکی از پر مخاطب ترین محصولات تولیدی با این فلز ارزشمند و جذاب می باشد، برایتان صحبت کنیم. یادتان باشد در کلانشهر کرج شما می توانید با استیل کاران متعددی مواجه شوید که در حال طراحی و تولید محصولات مختلف استیل هستند با این حال اما همیشه بهتر است خرید خود را از استیل کاران معتبر در این زمینه انجام دهید و در این خصوص چه مجموعه ای بهتر از استیل نصر که می تواند راهنمای برجسته ای در پروسه خرید شما ساکنان عزیز فردیس باشد.

پله استیل در فردیس

استیل یک آلیاژ فلزی شیک و جذاب است که امروزه از آن برای ساخت انواع و اقسام محصولات ساختمانی همچون پله استفاده می شود. خب همانطور که می دانید پله در حقیقت رابط میان طبقات می باشد و مدت زمان زیادی است که توجه به آیتم های زیبایی و جذابیت های ظاهری آن برای سازندگان واحدهای مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری حائز اهمیت گشته و حتی امروزه طراحان دکوراسیون داخلی نیز نسبت به انتخاب شکل و ظاهر این محصول ساختمانی کاملا حساس و دقیق عمل می کنند.

پله استیل در فردیس همچون دیگر پله های ساخته شده از این جنس دارای یک:

  • اسکلت استیل
  • فریم کفی استیل
  • رویه کفی
  • نرده استیل

است که البته باید بگوییم دو مورد اول حتما باید از جنس استیل در نظر گرفته شده باشند. این در حالی است که رویه و نرده قرار گرفته در کنار پله شما می تواند از جنس دیگری نیز تولید شده باشد. بد نیست بدانید که ما در فروشگاه استیل نصر در فردیس، هم قادر به ارائه پله های از پیش ساخته شده هستیم و هم می توانیم با بهره گیری از ابزار تخصصی و استیل کاران حرفه ای خود هر نوع پله استیل که شما در نظر داشته باشید را بصورت کاملا سفارشی برایتان مهیا و در محل مورد نظرتان نصب و آماده بهره برداری نماییم.

پله های استیل در فردیس

پله های استیل در فردیس

آشنایی با تنوع پله های Steel

پله استیل حول محور

این نوع از پله ها که می توانند برای نام بردنشان از کلمه مارپیچ نیز استفاده کرد از دو جزء مهم لوله و کف پله در سایزهای استاندارد تشکیل شده اند. کف پله ها در فاصله مناسبی از دور میله استیل بصورت چرخشی تعبیه می شود و همینطور تا طبقه فوقانی مکانی که می خواهید میان آن و طبقه بالایی آن ارتباط برقرار نماید، کشیده می شود.

پله استیل مستقیم

نوع دیگری از پله های استیل در فردیس که اتفاقا در بازار از فروش بالایی نیز برخوردارند و کاملا رایج در زمینه های مختلف مصرفی می باشند، پله های مستقیم استیل گفته می شود. برای ساخت این پله ها نیز بایستی از استانداردهای اندازه ای بخصوصی پیروی کرد. تفاوت پله های مستقیم با پله های حول محور در آن است که این جور از پله ها بدون هیچگونه زاویه چرخشی طراحی و در محل مورد نظرتان نصب می گردند.

پله استیل ارزان ترکیبی

وقتی در مکانی امکان استفاده از پله مستقیم نباشد و فاصله مکانی نیز به گونه ای نباشد که بتوان بصورت مستقل از پله حور محور یا همان مارپیچ استفاده کرد؛ چاره ای نیست که افراد به سراغ استفاده از مدل های ترکیبی بروند که در حقیقت متشکل از هر نوع پله استیل مستقیم و حول محور می باشد. ناگفته نماند زیبایی استفاده از این مدل پله ها به نسبت دو مدل دیگر بیشتر است.