پله استیل در نیاوران

5/5 - (1 امتیاز)

پله استیل یک محصول ساختمانی ایمن و فوق العاده زیبا است که می توان با استفاده از آن در محیط های داخلی و یا خارج از ساختمانی ضمن افزایش زیبایی و جذابیت کلی بنای خود، ایمنی آن را نیز بطور چشمگیری افزایش دهید. در محدوده نیاوران شما عزیزان می توانید با انواع و اقسام پله ها در جنس ها و طرح های مختلف مواجه شوید که بی شک پله استیل در نیاوران نیز یکی از همین موارد می باشد. برای آشنایی با این محصول استیل در نیاوران تهران با تیم استیل نصر در ادامه این مطلب همراه باشید.

انواع پله استیل در نیاوران

پله Steel پیش ساخته:

بطور کلی باید بگوییم محصولات پیش ساخته برای هر صنعتی در چارچوب مشخص و استانداردی طراحی و تولید می شوند که پله های استیل پیش ساخته نیز از این قاعده مستثنی نیستند! می توان با توجه به شرایط محل نصب و عدم وجود زوایای خاص در آن نقطه به جای انتخاب محصولات سفارشی از این مدل محصولات آماده استفاده نمود. این کار ضمن صرفه جویی 30 تا 40 درصدی در زمان شما باعث ذخیره شدن منابع مالی بیشتر و در نتیجه سود بهتری پس از اتمام ساخت پله و راه پله ها در پروژه کاری مورد نظرتان خواهد شد. استفاده از پله های پیش ساخته علاوه بر نکته مذکور از مزایای دیگری نیز برخوردار است که عبارتند از:

  • صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز پله
  • افزایش میزان بهره وری از نیروی کاری در پروژه
  • بالا بردن سرعت اتمام کار
  • نصب فوق العاده آسان پله های آماده در مقایسه با انواع دیگری از پله ها
  • امکان تغییر ارتفاع در برخی از مدل محصولات پیش ساخته
  • و …

می باشد.

از قلم نیافتد که پله استیل پیش ساخته در نیاوران همچون پله های دیگر از تنوع رنگ و طرح مختلفی نیز برخوردار است و اصلا نباید برای آن محدودیتی را جز اینکه بصورت آماده و از پیش توسط کارگاه ها و کارخانه های تولیدی طراحی و ایجاد شده است، در نظر گرفت!

خریداران و مخاطبان عزیز توجه داشته باشید که حتما باید برای استفاده بهینه از پله های پیش ساخته به بررسی دقیق محل نصب موجود در ساختمان خود پرداخته و با کسب اطلاع از خصوصیات منحصر به فرد هر یک از این مدل پله های آماده که می توانند از آلیاژ استیل 201 و یا 304 نیز ساخته شده باشند، اقدام فرمایید.

پله استیل در نیاوران

پله استیل در نیاوران

پله Steel دوبلکس:

امروزه طیف گسترده ای از مهندسان جهت ایجاد ارتباطی دائم و بادوام از پله های استیل دوبلکس استفاده می کنند. حقیقتش را بخواهید این پله ها از تمام پارامترهای لازمه برای استفاده در انواع فضاهای داخلی و خارجی برخوردار هستند. کیفیت ساخت، زیبایی و جذابیت ظاهری، قابلیت تمیز آسان و از همه مهم تر مقاومت آن ها در برابر تغییر شکل و رنگ ظاهری و همچنین مایعات و تغییرات آب و هوایی سبب می شود تا با خیالی راحت بتوان از آن ها در واحدهای دوبلکس و خانه های دارای نیم طبقه استفاده نمود.

برای استفاده از پله های دوبلکس استیل در نیاوران ساخته شده اند، می توان از اسکلت های عمودی، شاسی های فلزی و همچنین پله گردهایی زیبا و باکیفیت استفاده نمود و سبب همپوشانی هرچه بیشتر اجزای داخل ساختمان با یکدیگر شد.

استیل نصر یکی از بهترین مجموعه های فعال در حوزه طراحی و ساخت محصولات استیل، خصوصا در زمینه پل های استیل است که شما مخاطبان و مشتریان عزیز می توانید پله مورد پسند خود را با هر طرح و مدلی که در نظر دارید، به عهده استیل کاران حرفه ای استیل نصر بسپارید و با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت نهایی این سازه های ارتباطی مهم در ساختمانتان به فکر حل و فصل دیگر مشکلات خانه خود باشید.

کلام آخر

حال که با انواع مختلفی از پله استیل در نیاوران آشنا شده ابد بد نیست بدانید که برای خرید هر یک از این پله ها می توانید به نمایندگی های استیل نصر در سراسر شهر تهران مراجعه کرده و با مشاهده انواع مختلفی از مدل ها، مورد مدنظرتان را انتخاب و در صدد خرید آن برآیید.

برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت و یا صفحات اجتماعی استیل نصر در شبکه های مختلف مجازی با ما و تیم کارشناسی استیل نصر همراه شوید.