پله استیل در ورامین

5/5 - (1 امتیاز)

چنانچه به دنبال زیبایی و ایمن کردن راه ارتباطی میان طبقات مختلف مسکونی و غیر مسکونی خود هستید، ما به شما پیشنهاد استفاده از پله استیل را می دهیم؛ چرا که این نوع از محصولات هم به اندازه کافی از جذابیت های ظاهری برخوردار هستند و از به لحاظ کیفی به مراتب بهتر از دیگر مدل پله های موجود در بازار هستند و تازه از دوام بسیار زیادی نیز در صورت استاندارد ساخته شدن خود برخوردارند. ضمن اینکه فراموش نکنید امروزه پارامتر زیبایی با افزایش قیمت ملک های مسکونی، تجاری و همچنین اداری در ارتباط کاملا مستقیمی قرار دارند. پس با ما همراه شوید تا در این بلاگ از مجموعه بزرگ استیل نصر شما را با نمایندگی پله استیل در ورامین آشنا نماییم.

پله استیل در ورامین

برای انتخاب و خرید پله استیل در ورامین توصیه می کنیم قبل از هر گونه اقدامی به آشنایی با ویژگی های این محصول استیل و همچنین انواع و اقسام مدل های آن برای خود بپردازید؛ پله های استیل بطور کلی با هر نوع شکل و مدلی که تولید شده باشند در دو دسته پیش ساخته و یا سفارشی ساز تقسیم می شوند. مدل های از پیش ساخته شده بصورت عمده و کارخانه ای تولید شده اند و به لحاظ قیمتی به مراتب مناسب تر از پله های استیلی هستند که بصورت سفارشی شده تولید شده اند.

با این حال اما پله های سفارشی ساز با اینکه از قیمت بیشتری برخوردار هستند اما از جذابیت های ظاهری دوچندانی نیز بهره مند می باشند و به همین خاطر نیز بر روی زیبایی نمای کلی ساختمان شما فوق العاده موثر تر هستند.

این پله های تولید شده با آلیاژ ارزشمند استیل از ویژگی های قابل توجهی نیز برخوردارند که از مهمترین آنان می توان به:

  • امکان شستشوی آسان
  • انعطاف در طراحی و ساخت
  • زیبایی و جذابیت بصری بسیار زیاد
  • مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  • برخورداری از استحکام و مقاومت بالا
  • امکان استفاده از دیگر متریال های صنعتی در ساخت

اشاره داشت.

پله های استیل در ورامین

پله های استیل در ورامین

آشنایی با اجزای پله های Steel

شاید بد نباشد اگر قبل از وارد شدن به دنیایی از پله های استیل بدانید که ساختار این نوع از محصولات استیل از جنس استیل بوده و می توان با توجه به انعطاف بالایی که در طراحی و تولید این قبیل از پله های ساختمانی وجود دارد، در ساخت و ساز آن ها از متریال های دیگری همچون: سنگ، شیشه، آهن و دیگر متریال های رایج صنعتی نیز استفاده کرد.

در حقیقت باید گفت در طراحی یک پله استیل می توان از کفی های مختلف در جنس های گوناگون و همچنین نرده های متنوع استفاده نمود. تنها کافی است شما بدانید که علاقه مند به استفاده از چه نوع پله استیلی در ساختمان مسکونی و یا غیر مسکونی خود هستید؛

همانطور که گفتیم پله های استیل بطور کلی در دو دسته: پیش ساخته و سفارشی طبقه بندی می شوند. اما به لحاظ مدلی باید بدانید که این نوع از محصولات استیل در سه نوع:

  • مستقیم
  • حول محوری
  • ترکیبی

در بازار قابل خرید و فروش می باشند.

شایان به ذکر است که پله های حول محوری در حقیقت همان پله هایی هستند که بصورت دایره ای طراحی شده و سبب اتصال طبقات زیرین با فوقانی خود در داخل ساختمان می شوند. این در حالی است که پله های مستقیم بیشتر در محیط های خارج از منزل نظیر کوریدورهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های ترکیبی نیز در حقیقت به پله استیل هایی گفته می شود که در قیمت بصورت مستقیم و در قسمتی از خود بصورت حول محور یا همان دایره ای طراحی می شوند. معمولا طراحان برای اماکنی که از فضای کافی برخوردار نیستند از این مدل پله های استفاده می کنند.