پله استیل در ونک

5/5 - (1 امتیاز)

همانطور که مستحضر هستید در بازار داخلی ایران شما می توانید با انواع و اقسام پله های چوبی، آهنی، بتنی و … مواجه شوید که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند و در میان همه آن ها حداقل در طول یک دهه اخیر این پله های ساخته شده از جنس آلیاژ استیل هستند که توانسته اند سهم عهده ای از بازار فروش پله های سفارشی و از پیش ساخته شده را به خود اختصاص دهند. برای انتخاب و خرید یک پله استیل در ونک تهران با ما در ادامه این مطلب از استیل نصر همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در این خصوص آشنا نماییم.

پله استیل در ونک

پله استیل بی اغراق یکی از برترین سازه های ارتباطی میان طبقات مختلف واحدهای مسکونی، تجاری و همچنین اداری است. نحوه استفاده و ظاهر شیک این مدل از پله ها سبب گشته تا بسیاری از فعالان عرصه تجاری و اقتصادی از این مدل محصولات در دفاتر کاری خود بهره گیری نمایند.

پله های استیل دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

 • پله استیل مارپیچ
 • پله استیل رفت و برگشتی
 • پله استیل گرد
 • پله استیل سفارشی
 • پله استیل پیش ساخته (آماده)
 • پله استیل دوبلکس

می باشند. بد نیست بدانید نصابان استیل کار برای نصب و اتصال ایمن اینگونه از پله ها دست به دامن اتصال پیچ و مُهره ای و یا جوشی می شوند که بسته به مختصات محل نصب پله یک نصاب از یک کدام از این روش ها و یا روشی تلفیقی از هر دو نوع استفاده می کند.

پله استیل در ونک

پله استیل در ونک

قیمت پله Steel چگونه تعیین می شود؟

به دلیل ظاهر جذاب این مدل از پله ها و همچنین قابلیت تمیزی آسان و ضد عفونی کردن آن ها خصوصا در محیط های آلوده نظیر بیمارستان ها و اغذیه فروشی ها، می توان با اطمینان عنوان کرد که پله استیل در حال حاضر بهترین پله موجود نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا بحساب می آید. بسیاری از معماران و مهندسان ساخت و ساز جهت تکمیل پروژه خود به سراغ انتخاب و خرید این مدل از پله ها چه در بخش داخلی ساختمان و چه به عنوان پله های اضطراری می روند.

از پله های استیل می توان در کنار انواع مختلفی از نرده های ساختمانی استفاده کرد. می توان از شیشه و چرب در بخش کفی آن ها بهره گرفت و یک پله استیل فوق العاده زیبا و سفارشی را تهیه نمود.

لازم به ذکر است قیمت پله استیل برتر نیز همچون دیگر محصولات برتری که از جنس استیل ساخته می شوند کاملا متنوع و مختلف می باشد و در واقع همه چیز بسته به سلیقه و نظر شما خریداران عزیز خواهد داشت که چه نوع پله ای را برای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری خود سفارش داده اید؛

از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت پله استیل برتر می توان به:

 • انتخاب مدل پله
 • گرید استیلی مورد نیاز جهت ساخت پله
 • جنس کفی محصول
 • نحوه نصب (مفصلی یا جوشکاری)
 • و همچنین هزینه حمل و نقل

اشاره نمود.

کلام آخر

در پایان لازم به ذکر است که بگوییم امروزه با توجه به تنوع مدلی این قبیل از محصولات استیل شما عزیزان می توانید با استیل کاران زیادی در سطح شهر تهران مواجه شوید که هر یک ادعای ساخت مدل خاصی از این قبیل پله ها را دارند؛ با این حال اما بدانید و آگاه باشید پله قش حیاتی در طراحی سازه های چند طبقه ای دارد و به همین خاطر همواره بهتر است که آن را از فروشگاه های تخصصی خریداری فرمایید.

استیل نصر یکی از بهترین استیل کارانی است که می تواند برای شما هر مدل پله ای را که دوست داشته باشید، تهیه نماید. تنها کافی است برای این منظور از طریق شماره های درج شده در سایت این مجموعه با تیم کارشناسی و مشاوره ای ما در ارتباط باشید.