پله استیل در کامرانیه

5/5 - (1 امتیاز)

کامرانیه یکی از مناطق اعیانی نشین موجود در پایتخت است که می توان در آن به مجهز ترین و همچنین لوکس ترین واحدهای مسکونی و حتی غیر مسکونی روبرو شد. سازندگان املاک در این محدوده از تهران همیشه از بهترین و درجه یک ترین متریال های ساختمانی استفاده می کنند و در این بین  به جهت زیبایی و استحکام بالای تولیدات استیل نیز همیشه گوشه چشمی به آن ها داشته و دارند. به همین خاطر نیز ما برآن شده ایم تا در ادامه این مطلب از مجموعه معتبر استیل نصر شما را با پله استیل در کامرانیه به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات ساخته شده با این فلز ارزشمند و زیبا آشنا نماییم.

پله استیل در کامرانیه

همه سازندگان واحدهای تجاری، اداری و همچنین مسکونی به خوبی می دانند که برای ایجاد ارتباط میان طبقات مختلف پروژه مدنظرشان بایستی از پله استفاده نمایند که حال این پله می تواند بصورت بتنی، سنگی، چوبی، شیشه ای و همچنین استیل باشد.

البته امروزه اغلب دارندگان واحدهای تجاری و اداری برای ایجاد ارتباط میان طبقات مختلف خود از پله های استیل استفاده می کنند و به ندرت شاهد استفاده وسیع از این نوع پله ها در واحدهای مسکونی می باشیم؛ مگر اینکه از پله های استیل در واحدهای دوبلکس مسکونی استفاده شود.

به هر حال، علاقه مندان به تهیه این مدل از پله های استیل در کامرانیه شهر تهران می توانند از صفر تا صد پروسه سفارش و تحویل و همچنین نصب محصولات استیل خود را به عهده تیم حاذق و ماهر استیل نصر بسپارند تا با کمترین میزان قیمت در کنار بهترین سطح از کیفیت سفارشات مورد علاقه خود را در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند.

از قلم باز نماند که پله های ساخته شده از آلیاژ استیل به دلیل مقاومت بالا، ضد زنگ بودن و همچنین قابلیت تمیزی و ضدعفونی کردن آسان خود (خصوصا در شرایط فعلی که تمامی استان های ایران با ویروس مرگبار کوئید 19 سروکار دارند) در مقایسه با دیگر پله های نامبرده، برتر هستند.

پله استیل در کامرانیه

پله استیل در کامرانیه

شرح نحوه نصب این محصولات استیل

حقیقتش را بخواهید نصب پله استیل همچون نصب نرده استیل از قابلیت نمایش و توضیح مرحله ای برخوردار نیست و شما باید یک استیل کار حرفه ای باشید تا بدانید که این قبیل از محصولات استیل را چگونه باید در مکان و محل مورد نظر مشتری نصب و پیاده سازی نمایید.

از پله های استیل در انواع و اقسام فضاها می توان استفاده کرد اما باید حتما با انواع مختلفی از آن ها نیز یک آشنایی نسبی داشت تا بتوان فهمید که از چه نوع پله ای برای چه فضایی می توان بهره گرفت! از این رو شما مخاطبان عزیز استیل نصر باید بدانید که پله های استیل شامل مدل های:

  • حول محوری
  • مستقیم
  • ترکیبی

می باشند.

ناگفته نماند که شما علاقه مندان به استفاده از پله های ساخته شده از جنس استیل در کامرانیه هم می توانید از مدل های رایج و تولید شده در بازار برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید و هم در صورت تمایل به دنبال انتخاب مدل های سفارشی ساز در مجموعه استیل کاران استیل نصر باشید. ما حاضر و آماده انجام مراحل طراحی، ساخت و نصب پله های استیل شما با هر مدل، رنگ و طرح و اندازه ای که بخواهید، هستیم.

البته یادتان باشد ساخت و تولید پله باید مطابق با رعایت یکسری از استانداردهای جهانی باشد که البته خیالتان از این بابت نیز کاملا آسوده گردد؛ زیرا استیل نصر محصولی بی کیفیت و خارج از استاندارد را بهتان عرضه نخواهد کرد!

این استانداردها عبارتند از:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر