پله استیل در کرج

4/5 - (2 امتیاز)

همچون مطالب گذشته که به معرفی محصولات استیل مختلفی در کرج برایتان پرداخته ایم، اینبار نیز می خواهیم کمی در خصوص پله استیل در کرج برایتان صحبت نماییم. همانطور که مستحضر هستید، استیل نصر یکی از برجسته ترین استیل کاران حال حاضر ایران می باشد که بی اغراق از قدرت و توانایی طراحی تا تولید هر نوع محصول استیلی که شما مدنظرتان باشد را دارد. با این حال محصولات این شرکت هیچگاه خارج از حد کیفی و هزینه ای نبوده و به همین خاطر هم است که در بازار کرج و تهران از مشتریان پروپاقرصی برخوردار می باشد. در ادامه این مطلب از استیل نصر با ما همراه باشید.

پله استیل در کرج

علاقه مندان پله استیل در کرج می توانند به سادگی هرچه تمام تر و از طریق شماره های ارتباطی استیل نصر با کارشناسان ما تماس گرفته و محصولات استیل مورد نظر خود را سفارش بدهند و در این خصوص مشاوره های کارسازی را نیز از سوی تیم استیل نصر در یافت نمایند.

و اما بعد؛ پله بطور کلی سازه ای است که که سبب ایجاد ارتباط میان دو سطح در دو ارتفاع مختلف می شود. امروزه نقش پله ها در ساختمان های اداری، تجاری و همچنین مسکونی با توجه به اهمیت زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان ها بسیار مهم تر از پیش شده است. در بازار ایران می توان با انواع مختلفی از پله های چوبی، شیشه ای، سنگی، یتنی و غیره مواجه شد که بی تعارف باید بگوییم هر کدام از آن ها دارای ویژگی ها و مزایای قابل توجهی هستند اما اگر حقیقتش را بخواهید، در بازار کنونی کشورمان این پله های استیل هستند که از محبوبیت و فروش به مراتب بالاتری برخوردارند.

پله استیل در کرج از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد. می توان به سادگی و تنها با کمی خلاقیت و آمیخته کردن متریال هایی همچون: چوب و شیشه به آن ها سبب ایجاد پله هایی نوینی شد که قطعا جذابیت محل زندگی و یا محیط کاری شما را دو چندان خواهد ساخت.

لازم به ذکر است که کمی هم در خصوص نحوه اتصال پله ها به نرده کناری و همچنین قطعات جانبی آن ها بدانید که معمولا به دو صورت پیچ و مُهره ای و یا بصورت جوشکاری این اتصال مستحکم انجام می پذیرد. یادتان باشد طبق استانداردهای روز دنیا پله های مدنظر شما بایستی دارای شرایط زیر می باشند که عبارتند از:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

پله استیل کرج

معرفی انواع پله های استیل

  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل رفت و برگشتی
  • پله استیل گرد
  • پله استیل سفارشی
  • پله استیل پیش ساخته (آماده)
  • پله استیل دوبلکس

ناگفته نماند که پله های استیل دوبلکس خود دارای انواع مختلفی هستند که در مطلب مربوط به این پله ها به توضیح مختصر و مفیدی در خصوص تک تک آن ها برایتان پرداخته ایم.

همچنین در مطالب اخیر در خصوص پله های پیش ساخته یا همان پله های آماده نیز اطلاعات مغتنمی را در اختیار شما خریداران و مخاطبان ارجمند قرار داده ایم که امیدوار هستیم مورد نظر و پسند شما عزیزان نیز واقع شود.

قیمت پله استیل در کرج

قیمت پله استیل در کرج با توجه به ابعادی که برای کف پله در نظر گرفته می شود و همچنین کیفیت و نوع استیلی که عموما از نوع آلیاژ 304 است، تعیین می شود. با این حال اما یادتان باشد مدل پله استیلی که شما قصد خرید آن را نیز کرده اید، از دیگر پارامترهای مهم و جدی است که بر روی قیمت نهایی محصول استیل مورد نظرتان تاثیر می گذارد.

با تمام این اوصاف، چنانچه محصول مورد نیاز خود را از طریق استیل نصر در کرج و شهرهای همجوار آن خریداری نمایید، می توان این اطمینان را به شما داد که در همه چیز با این انتخاب فروشگاه، بُرد کرده اید!