پله استیل و انواع مختلف آن

5/5 - (1 امتیاز)

از آنجایی که توجه به اصل و اساس زیبایی شناسی در سازه های در حال ساخت امروز نه تنها ایران بلکه کل دنیا در کنار ایمنی در ساخت و دیگر موارد مربوط به آن فوق العاده حائز اهمیت است، اغلب سازندگان برای هرچه جذابتر کردن نمای بیرونی و یا داخلی ساختمان های خود فارغ از اینکه اداری، مسکونی و یا تجاری باشند به سراغ استفاده از پله های استیل می روند.حقیقتش را بخواهید نصب پله استیل از قابلیت نمایش و توضیح مرحله ای برخوردار نیست و شما باید یک استیل کار حرفه ای باشید تا بدانید که این قبیل از محصولات استیل را چگونه باید در مکان و محل مورد نظر مشتری نصب و پیاده سازی نمایید. در ادامه با استیل نصر همراه شوید تا شما را با پله استیل و انواع مختلف آن بیشتر آشنا نماییم.

پله استیل و انواع مختلف آن

مدت ها است که زیبایی داخلی واحدهای تجاری، اداری و همچنین مسکونی سبب فروش بهتر و یا حتی اجاره دادن راحت تر آن ها شده است. باید نم نَمَک این موضوع را بپذیریم که مردم عاشق اقامت و حضور در محیط های زیبا و جذاب هستند و این محصولات استیل می باشند که می توانند با درخشش و رنگ های چشم نواز خود جذابیت هر محیطی را چند برابر نمایند.

پله استیل و انواع مختلف آن را می توان به سه دسته:

  • پله های حول محور
  • پله های مستقیم
  • و پله های ترکیبی

تقسیم نمود که در ادامه همین بخش اطلاعاتی را در خصوص هر یک از موارد نامبرده برایتان شرح خواهیم داد.

پله استیل حول محور

این نوع از پله ها که می توانند برای نام بردنشان از کلمه مارپیچ نیز استفاده کرد از دو جزء مهم لوله و کف پله در سایزهای استاندارد تشکیل شده اند. کف پله ها در فاصله مناسبی از دور میله استیل بصورت چرخشی تعبیه می شود و همینطور تا طبقه فوقانی مکانی که می خواهید میان آن و طبقه بالایی آن ارتباط برقرار نماید، کشیده می شود.

پله استیل مستقیم

نوع دیگری از پله های استیل که اتفاقا در بازار از فروش بالایی نیز برخوردارند و کاملا رایج در زمینه های مختلف مصرفی می باشند، پله های مستقیم استیل گفته می شود. برای ساخت این پله ها نیز بایستی از استانداردهای اندازه ای بخصوصی پیروی کرد. تفاوت پله های مستقیم با پله های حول محور در آن است که این جور از پله ها بدون هیچگونه زاویه چرخشی طراحی و در محل مورد نظرتان نصب می گردند.

پله استیل ارزان ترکیبی

وقتی در مکانی امکان استفاده از پله مستقیم نباشد و فاصله مکانی نیز به گونه ای نباشد که بتوان بصورت مستقل از پله حور محور یا همان مارپیچ استفاده کرد؛ چاره ای نیست که افراد به سراغ استفاده از مدل های ترکیبی بروند که در حقیقت متشکل از هر نوع پله استیل مستقیم و حول محور می باشد. ناگفته نماند زیبایی استفاده از این مدل پله ها به نسبت دو مدل دیگر بیشتر است.

پله های استیل و انواع مختلف آن

پله های استیل و انواع مختلف آن

قیمت فروش پله حول محور

قیمت این نوع از پله های استیل که با در نظر گرفتن مواردی از قبیل:

  • گرید استیلی پله
  • جنس کفی محصول
  • نحوه نصب (مفصلی یا جوشکاری)
  • و همچنین هزینه حمل و نقل

تعیین می شود.

عاشقان محصولات استیل توجه داشته باشند که به دلیل ساختار کاملا انعطاف پذیر این جنس از پله ها به راحتی می توان آن ها را با دیگر متریال های صنعتی ترکیب و با جذابیت های ظاهری دو چندان ساخته و پرداخته نمود. البته این را هم توجه داشته باشید که ساخت یک پله استیل چه بصورت مستقیم، مارپیچ یا همان حول محوری و همچنین ترکیبی باشد، باید مطابق با یکسری استانداردهای روز جهانی صورت پذیرد که در این خصوص نیز خیالتان راحت باشد؛

چرا که تمام شهرت استیل نصر به سبب تولید محصولات استیل استاندارد و نصب ایمن آن ها در محیط های تعیین شده از سوی شما خریداران عزیز می باشد. تنها کافی است محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید تا در کوتاه ترین زمان ممکنه همه چیز را برایتان جفت و جور نماییم.