پله گرد استیل

2.9/5 - (11 امتیاز)

در ادامه مطالب آشنایی با پله های استیل و همچنین پله استیل دوبلکس، می خواهیم به سراغ پله گرد استیل برویم که یکی از پرطرفدارترین نوع از پله های ساخته شده با آلیاژ مستحکم و کاملا ضد زنگ استیل می باشند. پله های گرد استیل به دلیل ساختار خود، خیلی مناسب استفاده از محیط ها و فضاهای داخلی نمی باشند و بیشتر از آن ها برای فضاهای خارجی و بیرونی استفاده می کنند. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص پله گرد استیل آشنا نماییم.

پله گرد استیل

پله پیچ، پله مارپیچ و یا همان پله گرد از سری نام هایی است که طراحان بر روی این مدل از پله های استیل قرار داده اند. استفاده از پله استیل گرد نیازمند رعایت 4 مرحله می باشد که ما در این بخش از مطلب قصد پرداختن به این مراحل را برایتان کرده ایم. ناگفته نماند قسمت نهایی یک پله استیل گرد نیز پس از اتمام این مراحل تعیین می شود.

مرحله اول

در ابتدا جهت نصب و استفاده از یک پل گرد استیل باید به ارزیابی محل نصب پله پرداخت که برای این کار نیز لازم نیست شما خریداران و سفارش دهندگان عزیز کار بخصوصی انجام دهید؛ زیرا این کارشناسان مجموعه استیل نصر هستند که با اعزام به محل مورد نظرتان، اقدام به انجام بررسی های لازم می کنند.

مرحله دوم

پس از ارزیابی های مکانی و بدست آوردن اندازه های لازمه نوبت به طراحی پله گرد استیل می شود. در این مرحله استیل کاران نصر با بهره گیری از به روز ترین نرم افزارها و تکنولوژی های روز جهانی اقدام به طراحی مناسب ترین مدل ها برای نصب در محل مورد نظر شما مشتریان عزیز می کنند.

البته فراموش نکنید که پیش از آغاز فرآیند ساخت پله ها، طرح نهایی بایستی در اختیار مشتری و فرد سفارش دهنده قرار داده شود تا بعد از اخذ تاییدیه از سوی او، پله ها ساخته شوند. ناگفته نماند بدیهی است در صورت مغایرت طرح نهایی با چیزی که مشتری در سر خود پرورانده است، طرح رد شده و مجددا تیم کارشناسی استیل نصر شروع به ایجاد طرح هایی متناسب با سلیقه و نظر شما مخاطبان عزیز خواهند کرد.

پله استیل گرد

مرحله سوم

اکنون که دیگر تمام اندازه ها بدست آمده و طرح نهایی پله ها نیز از سوی مشتری تایید شده است، نوبت به ساخت این نوع از محصولات استیل می رسد که در این مرحله شما می توانید با توجه به نظر و همچنین برآورد قیمت نهایی پله مورد نظر خود به سازنده محصول استیل تان بگویید که از چه آلیاژ استیل و با چه کیفیتی برای ساخت پله شما استفاده نمایند. البته فراموش نکنید که همچنان بهترین آلیاژ استیلی که می توان برای پله ها استفاده نمود، آلیاژ های 304 و 316 هستند.

مرحله چهارم

حال دیگر پله مورد نظر شما در سایز، طرح و همچنین کیفیت مناسبی که شما برای آن تعیین نموده اید، ساخته و آماده نصب در محلی است که شما آن را از پیش مشخص کرده اید. ناگفته نماند پروسه نصب پله های استیل نیز بایستی توسط استیل کاران و تکنسین های ماهر مجموعه استیل نصر صورت پذیرد تا پله های مورد نظر شما هرچه بهتر و زودتر آماده استفاده و بهره وری برایتان باشند.

کلام آخر

علاقه مندان به سفارش پله استیل گرد و استفاده از آن در محیط های تجاری خود توجه داشته باشند که این مدل از پله ها در واقع جزئی از پله های سفارشی بحساب می آیند و به همین خاطر شما عزیزان می توانید در طی فرآیند طراحی پله های خود از دیگر متریال های صنعتی همچون: چوب، شیشه و حتی دیگر فلزات نیز استفاده نمایید. یادتان باشد از 0 تا 100 این فرآیند بسته به نظر و سلیقه شما خواهد داشت.