کف پله استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

مدت زمان زیادی است که استفاده از پله های استیل به جای بهره گیری از دیگر پله های فلزی رواج پیدا کرده و اکنون تنها این پله های چوبی هستند که رقیب جدی این مدل از سازه های ارتباطی ساختمانی بحساب آورده می شوند. پله استیل از ویژگی های بارز بسیاری برخوردار است که شاید دو تا از مهمترین این ویژگی ها در زیبایی و استحکام بالای آن  خلاصه گردد. یک پله اینچنینی از اجزای مختلفی ساخته می شود که ما می خواهیم در ادامه این مطلب از استیل نصر شما را با قسمت کف پله استیل بیشتر آشنا نماییم.

آشنایی با کف پله استیل

اگر از نزدیک به یک پله استیل تولید و نصب شده نگاهی انداخته باشید، قطعا متوجه این مهم شده اید که یک پله استیل از اسکلتی با آلیاژ استیل، فریم کفی ساخته شده با جنس استیل و همچنین رویه کفی در کنار یک نرده معمولا استیل تشکیل شده است. انتخاب یک پله استیل با توجه به نوع آن و همچنین سفارشی یا از پیش ساخته شده بودن محصول از جمله نکاتی است هم بر روی زیبایی آن و هم بر روی قیمت نهایی که شما خریداران عزیز باید متحمل پرداخت آن شوید، تاثیرگذار است.

اینکه شما چه رنگ و طرحی را برای پله خود متصور هستید و اینکه اصلا دوست دارید پله شما تماما از جنس استیل ساخته شود و یا بصورت ترکیب شده با سنگ، شیشه و همچنین چوب برایتان ساخته شود؛ همگی از جمله نکات مهمی است که در انتخاب یک پله استیل خوب باید به آن توجه نمایید.

استیل نصر سالیان زیادی است که در زمینه طراحی و تولید انواع مختلفی از کف پله استیل فعالیت می کند و برای این منظور نیز از مقاوم ترین قوطی های استیل در ابعاد 40×40 و یا 20×20 با قطر 1.5 استفاده می کند که استیل کاران خود اشراف کامل به دوام و میزان استحکام محصولاتی که با چنین پروفیل های استیلی ساخته می شوند، دارند.

کفه پله استیل

کفه پله استیل

انواع فریم های مورد استفاده در کف

فریم کف یک پله ساخته شده از جنس استیل بطور کلی به 2 دسته:

  • فریم 304
  • فریم 201

تقسیم می شود.

از فریم های ساخته شده با آلیاژ 304 برای محیط های خارجی که دارای رطوبت و گرما هستند، استفاده می شود و از مدل های 201 نیز برای اماکن داخلی و سر پوشیده بهره می گیرند. از نظر قیمتی کف پله های ساخته شده با استیل 201 ارزانتر از مدل های 304 هستند اما خوب به همان اندازه نیز از کیفیت و دوام کمتری برخوردارند.

در خصوص خرید کف پله استیل از مجموعه استیل نصر باید بدانید که ما برای فروش این قبیل از محصولات خود به شما خریداران عزیز قطعا یک ضمانت نامه کتبی تقدیم خواهیم کرد که در آن ثبات ویژگی های فنی محصول استیل خود را تضمین کرده و بدیهی است که در صورت خرابی و ایجاد مشکل در بازه اعتباری ضمانت نامه، کارشناسان استیل نصر به محل نصب محصول مراجعه کرده و اقدام به ترمیم و یا تعمیر محصولات استیل شما می نمایند.

کلام آخر

به عنوان حرف آخر بایستی کمی در خصوص قیمت کف پله استیل و همچنین عوامل موثر در کاهش و یا افزایش آن برایتان صحبت نماییم که عبارتند از:

  • انتخاب نوع پله استیل
  • جنس و آلیاژ استیل به کار رفته
  • ضخامت پروفیل ها و قطر قوطی ها
  • اندازه و تعداد کف های پله ای
  • نوع نرده انتخابی برای نصب در کنار آن

می باشند. خریداران و علاقه مندان به استفاده از پله های استیل توجه داشته باشند که قیمت این قطعات استیل از 400 هزار تومان آغاز و بنا به مشخصات مدنظر شما برای سازه ارتباطی تان نیز دستخوش تغییرات صعودی می گردد.