گارد استیل جلو در اندیشه

هنوز نظرسنجی نشده است

اگر سری به گارد فروشی های محل زندگی خود زده باشید قطعا با گاردهای استیل و یا آلومینیومی گوناگونی مواجه شده اید که تعدادی از آن ها جهت نصب بر روی قسمت جلوی خودرو و تعدادی دیگر مناسب استفاده بر روی سپر عقب اتومبیل شما می باشد. اولین شرط لازم برای استفاده از گارد ماشین داشتن خودرویی شاسی بلند یا طبق کلاس جهانی همان SUV است که البته امروزه خودروهای مرتفع تر از اتومبیل های شاسی بلند نیز از این قبیل تجهیزات جانبی برخوردار شده اند. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی قابل توجه در خصوص گارد استیل جلو در اندیشه کلانشهر کرج آشنا نماییم.

گارد استیل جلو در اندیشه

برای خرید تجهیزات جانبی خودروها همیشه فروشگاه ها و مغازه های متعددی در سراسر شهر وجود دارد که بی اغراق گارد استیل جلو در اندیشه یکی از بهترین نمایندگی های فروش این نوع از تجهیزات در کلانشهر کرج (مرکز استان البرز) می باشد. گارد استیل جلو همان چیزی است که هر شاسی سواری چه برای انجام مسافرت در پیچ و خم جاده های نه چندان هموار ایران و چه برای آفرود و حتی راندن اتومبیل خود در خیابان های پر از دست انداز کشورمان به آن نیاز مبرم دارد.

این نوع از گاردها در واقع از قسمت جلوی خودروی شما به بهترین شکل ممکنه محافظت نموده و باعث کاهش میزان خسارت وارده به آن می شود. البته ناگفته نماند که اثر گاردهای محافظ تنها در تصادفات معمولی و غیر شدید هویدا می شود و چنانچه خدایی ناکرده اتومبیل شما به هر دلیل در یک تصادف شدید قرار بگیرد، دیگری کاری از این مدل گاردهای حفاظتی بر نمی آید!

حفاظت از خودرو اصلی ترین وظیفه این مدل از تجهیزات است اما همه اش نیست! استفاده از گاردهای استیل متناسب با نوع و مدل خودروهای شاسی بلند ضمن افزایش ضریب ایمنی رانندگی با وسیله نقلیه سبب افزایش زیبایی ظاهری خودروی شما نیز می شود که این مورد دوم بیش از مورد اول همواره مورد توجه خریداران گارد ماشین قرار داشته و دارد.

از دیگر ویژگی های بارز گارد جلو ماشین می توان به:

 • دفع یا کاهش فشار ناشی از تصادفات شدید جاده ای
 • محافظت هرچه بیشتر و بهتر از سپرهای جلو اتومبیل
 • مراقبت از جلوبندی و لامپ های خودرو

گارد استیل جلو در اندیشه

نکاتی در خصوص نصب گارد استیل جلو

خرید گارد خودرو اولین قدم و نصب صحیح آن بر روی اتومبیل آخرین گامی است که باید جهت تجهیز نمودن خودروی خود به این وسیله محافظتی بردارید. نصب گارد استیل آنقدرها هم که فکرش را بکنید، موضوع سختی نیست اما با این حال نیاز به دانش حداقلی در زمینه انجام کارهای فنی خصوصا در حوزه خودرو برایتان دارد. از جمله نکات مهمی که در فرآیند نصب گارد استیل جلو بایستی به آن توجه نمایید عبارتند از:

 • انتخاب گارد متناسب با مدل خودرو
 • توجه به اندازه دو لبه گارد و ارتفاع محصول با توجه به استانداردهای مشخص شده در این خصوص
 • ملاک قرار دادن وزن گارد جهت امتناع از سنگین شدن قسمت عقب و یا جلوی اتومبیل
 • ایجاد دسترسی آسان به شاسی خودرو ضمن نصب گارد
 • برخورداری اجزا و قطعات گارد از استحکام زیاد در هنگام مواجه با ضربه های شدید
 • قرار دادن گارد در فاصله مناسبی از سپر و جلوبندی خودرو جهت عدم انتقال نیروی ناشی از برخورد به این قسمت از ماشین
 • توجه به برقرار بودن جریان عبور و مرور هوا به رادیاتور خودرو
 • عدم ایجاد مشکل در زمینه پرتوافشانی چراغ های عقب و جلوی خودرو

می باشد. دوستان و علاقه مندان عزیز می توانند جهت خرید بهترین گاردهای استیل موجود در بازار ایران از طریق شماره های تماس و یا شبکه های اجتماعی استیل نصر با استیل کاران و کارشناسان مجرب ما در حیطه طراحی و تولید انواع و اقسام گاردهای استیل ارتباط برقرار کرده و محصول متناسب با مدل خودروی شاسی بلند خود را با بهترین کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت ممکنه سفارش دهید.