گارد ماشین استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

گارد ماشین یا فلاپ عقب و جلوی خودرو از جمله تجهیزات یدکی در بازار امروز مرتبط با خودروها بحساب می آید که روز به روز بر تعداد علاقه مندان به خرید و مشتریان پروپاقرص آن افزوده می شود. با اینکه عمده خریداران این نوع از تجهیزات از طیف رانندگان جوان هستند اما با توجه به افزایش زیبایی خودرو و همچنین حفاظت بیشتری که از وسیله نقلیه شما به ارمغان آورده می شود، خرید و استفاده از آن ها برای تمامی رانندگان خودروهای شاسی بلند و بیابانی تبدیل به یک اصل اساسی شده است و به همین خاطر ما در این مطلب از استیل نصر برآن شده ایم تا شما را کمی بیش از پیش با گارد ماشین استیل آشنا نماییم.

گارد ماشین استیل

اگر علاقه مند به سه عبارت بروز بودن، زیبایی بصری و همچنین امنیت بیشتر برای خودروی SUV و بزرگتر از خودروهای حاضر در این کلاس هستید؛ بی تعارف باید به فکر خرید گارد ماشین استیل جهت نصب بر روی خودروی دوست داشتنی خود باشید. استفاده از گارد ماشین می تواند برای شما از مزایا و فواید بسیار زیادی برخوردار باشد که البته شرط این مهم، خرید یک مدل مناسب از این گاردهای موجود در بازار با توجه به مدل و برند خودروی شما و از طرفی نصب صحیح آن است.

بد نیست بدانید امروزه تعدادی از کمپانی های بزرگ دنیا و همچنین چندی از شرکت های وارد کننده خودروهای خصوصا چینی به بازار کشورمان بصورت کارخانه ای و فابریک به سراغ استفاده و بهره گیری از این مدل حفاظ ها در قسمت های جلو و عقب محصولاتشان رفته اند که البته شما می توانید در صورت عدم رضایت از ظاهر این مدل از گاردها در اولین فرصت ممکنه درصدد تعویض آنان برآیید.

گارد ماشین

امتیازات استفاده از گارد ماشین

اگر از گاردی متناسب با مدل خودروی شخصی خود استفاده کنید و موفق به نصب درست و صحیح آن بر روی اتومبیل خود شوید می توانید از مزایای زیر به خوبی خود و وسیله نقلیه تان را بهره مند سازید که عبارتند از:

محافظت از جلوبندی خودرو

با توجه به وجود دست اندازهای نامتعارفی که در تمامی خیابان های اصلی و فرعی تمام شهرهای ایران و همچنین جاده های پر سنگ و تیشه ما وجود دارد، استفاده از گارد ماشین سبب می شود تا این نوع از اجسام سخت در سرعت های بالا و بصورت پرتابی به جلوبندی ماشین شما اصابت نکرده و سبب ایجاد خرابی در این قسمت از اتومبیل تان نشود. همچنین این مهم ضامن سلامت چراغ های عقب و جلوی خودرو و همچنین سپرهایتان نیز می گردد.

کاهش فشار ضربه ناشی از تصادفات

بگذارید یک چیزی رو همین اول برایتان مشخص کنیم؛ اگر فروشنده ای به شما در خصوص کاهش فشار ناشی از تصادفات سنگین در سرعت های بالا با بهره گیری از این مدل گاردهای استیل برایتان صحبت کرده است، کاملا دروغ گفته است! گارد ماشین در کاهش خسارات و صدمات ناشی از بروز تصادف قطعا موثر است اما نه در تصادفات سنگین و  در وضعیتی که شما با سرعت بسیار بالایی در حال حرکت هستید؛ این مدل از گاردها در صورت ایجاد تصادف سبک و با سرعت پایین می تواند از وارد شدن خسارات بیشتر به بدنه و خصوصا جلوبندی ماشین که در اصل نیروی محرکه اصلی خودرو از این قسمت تامین می شود جلوگیری کرده و شما را با زحمت کمتری در تصادفات اینچنینی مواجه سازد!

امنیت بیشتر سرنشینان اتومبیل

خواهی نخواهی کم کردن فشار در تصادفات سبب افزایش ایمنی بیشتر سرنشینان خودرو نیز می شود. به همین خاطر هم است که امروزه بخش عمده ای از شاسی سواران نه فقط برای زیبایی خودروی خود بلکه برای افزایش امنیت کابین داخل آن اقدام به خرید و نصب گارد استیل بر روی اتومبیل خود می کنند.

امکان نصب چراغ های بیشتر

با وجود گارد ماشین و نصب مطمئن آن بر روی خودروی خود می توانید از لامپ ها و چراغ های بیشتری نیز استفاده نمایید؛ بهره گیری از نور بیشتر در شرایط بارانی و مه آلود می تواند باعث دید بهتر رانندگان و تشخیص مسیر بهتر آن ها خصوصا در تاریکی هوا شود.

به تمام امتیازات فوق، افزایش جذابیت های ظاهری خودرو را نیز اضافه نمایید که امروزه از اهمیت بسزایی برای تمام رانندگان و خصوصا جوانترها برخوردار شده است.